zwiastun filmu tokjo Drift

Nie jestem niczyją własnością, Ja do cholery żyję

Co jeszcze oglada fan SW?." /> ">Inside Man znany u nas jako Plan doskonały. Miałem okazję oglądac ten film w piątek. Jak jechałem do kina to mnie kanary dopadły i troche zepsuły humor no ale cóż. Po zwiastunach miałem nadzieje że będzie to dobry film i taki też był. Denzel się spisał - jak zawsze zresztą. Ciekawa historia napadu na bank - takiej jeszce nie było. Polecam wszystkim Ja z niecierpliwością czekam na film "Szybcy i Wściekli 3: Tokyo Drift", który będziemy mogli zobaczyć na ekranach kin już w czerwcu. Ostatnio pokazał się pierwszy zwiastun i muszę przyznać że jest całkiem dobry. Zapraszam na stronke fimu na FilmWebie której jestem jednym z autorów ( nie chwaląc się oczywiście ) Szybcy i Wsciekli 3: Tokyo Drift
"Szybko i Wsciekle" - wspólny wypad do kina." />Z innej beczki. 3 kwietnia premiere ma film "Szybko i Wscieckle" czyli ostatnia czesc z cyklu "Szybcy i Wsciekli", kazdy z was pewnie ogladal F&F ,F&F2 , F&F:TD , wiec znajdzie sie wielu co chetnie obejrzy te czesc, np JA. Moze wybrac sie na jakis seansik w konkretny dzien i godzine , tak jak na Tokyo Drift, z ekipa maniaków ogada sie znacznie lepiej Jak bedzie zainteresowanie zrobimy osobny temat. Prosze o wypowiedzi.PZDR Zwiastun : http://www.youtube.com/watch?v=GfK-5ZXJgQ4 Premiera w polsce 3 kwietnia jutro zadwonie do MK z pytankiem kiedy zagosci na ekranach w.
Fast and the Furious: Tokyo Drift." /> Cytuj:Skoro nie widziałeś żadnej części, to skąd wiesz, że nie trafia do Ciebie Widziałem zwiastun i mi wystarczyło A nawet wystarczyło mi przeczytanie streszczenia dosyć zawiłej fabuły, aby stwierdzić, że nie podołam zrozumieć tego filmu. michnik, nic nie mam do zwolenników efektownych pościgów, po prostu takie kino mnie nie porywa, subiektywne zdanie. Życzę gorących wrażeń na "Fast and the Furious: Tokyo Drift". Pozdrawiam.
The Fast and the Furious: Tokio Drift." />zwiastun filmu

Copyright (c) 2009 Nie jestem niczyją własnością, Ja do cholery żyję | Powered by Wordpress. Fresh News Theme by WooThemes - Premium Wordpress Themes.